Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD WD, 1TB, Blue, 2.5", SATA3 6GB/s, R/W speed: 560/530MB/s, 3D NAND, 7mm
- Număr anunț
- DA21865707
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
- Furnizor / câștigător
- SPECTRUM INTELIGENT SOLUTIONS SRL (CUI RO28922108)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 734 RON
- Valoare atribuită
- 734 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 08:57
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
734 RON
din 734 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro