Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit Tastatura + Mouse Microsoft Desktop 2000, Wireless
- Număr anunț
- DA21865525
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169 RON
- Valoare atribuită
- 169 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 08:50
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
169 RON
din 169 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro