Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Laser Brother Mfc-L2712Dn

Număr anunț
DA21864330
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA VULPENI (CUI 25534101)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,48 RON
Valoare atribuită
1.176,48 RON
Data publicării
26.11.2018 18:18
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,48 RON

din 1.176,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.