Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED Samsung 24", Full HD, HDMI și Memorie USB Kingston DataTraveler SE9 G2, 32GB, USB 3.0
- Număr anunț
- DA21864089
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.055,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.055,99 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 16:55
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.055,99 RON
din 2.055,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro