Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie RAM Kingston HyperX Fury, DDR3, 8 GB, 1600 MHz, CL10, kit
- Număr anunț
- DA21863993
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 16:37
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 16:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008 RON
din 1.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro