Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard disk extern Profesional cu protectie la socuri, 2TB, RUGGED, 2.5 inci, USB 3.1 C
- Număr anunț
- DA21863971
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016 RON
- Valoare atribuită
- 2.016 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 16:35
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 16:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.016 RON
din 2.016 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro