Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Birou operational cu 4 sertare 140x67x75 cm, finisaj nuc
- Număr anunț
- DA22383203
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
- Furnizor / câștigător
- MAR BONSTIL SRL (CUI RO16882689)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.776 RON
- Valoare atribuită
- 2.776 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 15:16
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.776 RON
din 2.776 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro