Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Buretei chirurgicali cu Gluconat de Clorhexidina 4%
- Număr anunț
- DA22378839
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
- Cod CPV
- 39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.095 RON
- Valoare atribuită
- 1.095 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 11:47
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.095 RON
din 1.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro