Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intretinere echipamente IT (copiatoare/imprimante/calculatoare/servere/videoproiectoare/

Număr anunț
DA22523230
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
Furnizor / câștigător
DOT TEHNIC SRL (CUI RO27002429)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
04.03.2019 12:17
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.