Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat
Dotari pentru proiectul: „Modernizarea si dotarea Caminului Cultural <Ecaterina OPROIU> Vulcana-Bai
- Număr anunț
- DA22378170
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULCANA-BAI (CUI 4206918)
- Furnizor / câștigător
- SC SHIDO SRL TARGOVISTE TARGOVISTE B-DUL INDEPENDENTEI BL A1 AP 66 (CUI 913240)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.228,19 RON
- Valoare atribuită
- 109.174 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2019 11:18
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109.174 RON
din 111.228,19 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 2.054,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.