Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plosca cu capac, plastic
- Număr anunț
- DA21861538
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 857,25 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 14:56
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
857,25 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro