Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalatie electrica de subcontorizare
- Număr anunț
- DA21835971
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE A FONDULUI LOCATIV SI A CIMITIRELOR (CUI RO13035159)
- Furnizor / câștigător
- UNIEL SERV SRL (CUI RO6392442)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.097,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.097,91 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 08:50
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.097,91 RON
din 1.097,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro