Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa neintreruptibila UPS MUSTEK Online cu Sinusoida Pura, tower, 3000VA/ 3000W, AVR, 3000-LCD-ON-T
- Număr anunț
- DA21866076
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.005 RON
- Valoare atribuită
- 2.005 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 09:11
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.005 RON
din 2.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro