Ofertă acceptată
Cumpărare directă
vana plata cauciucata dn 65 pn 10
- Număr anunț
- DA21871500
- Autoritate contractantă
- S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI RO15526373)
- Cod CPV
- 42131270-9 · Vane de trecere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392 RON
- Valoare atribuită
- 392 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:44
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
392 RON
din 392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro