Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare / reevaluare bunuri de patrimoniu

Număr anunț
DA21452247
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.630 RON
Valoare atribuită
6.630 RON
Data publicării
11.10.2018 15:33
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.630 RON

din 6.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.