Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrocardiograf EDAN SE 12
- Număr anunț
- DA21865100
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 33123200-0 · Aparate de electrocardiografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.215 RON
- Valoare atribuită
- 7.215 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 08:27
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.215 RON
din 7.215 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro