Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ultracod 500mg+30mg*30cpr S (COMBINATII (PARACETAMOLUM + CODEINUM)) - 12845

Număr anunț
DA21461740
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.128,60 RON
Valoare atribuită
1.128,60 RON
Data publicării
12.10.2018 14:01
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.128,60 RON

din 1.128,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.