Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Husa pentru saltea
- Număr anunț
- DA21453612
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TITAN DR.CONSTANTIN GORGOS (CUI 14908162)
- Furnizor / câștigător
- MEGA TRADING XXI SRL (CUI RO17037659)
- Cod CPV
- 39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 08:45
- Termen limită
- 18.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro