Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LANT MOTOFIERASTRAU STIHL MS231, MS171C, ULEI LANT 1L
- Număr anunț
- DA21461941
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
- Cod CPV
- 44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449,59 RON
- Valoare atribuită
- 449,59 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 14:11
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
449,59 RON
din 449,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro