Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 19,1% sub estimat
paine grau intreg 500 gr brasov
- Număr anunț
- DA21464084
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DINTISORI DE LAPTE NR 23 (CUI 29379086)
- Furnizor / câștigător
- VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460,80 RON
- Valoare atribuită
- 372,80 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2018 09:41
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
372,80 RON
din 460,80 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.