Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet fuser fixing film + VASELINA + ROLA PRESOARE pentru HP Laserjet 5200

Număr anunț
DA22384523
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,68 RON
Valoare atribuită
301,68 RON
Data publicării
12.02.2019 08:24
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,68 RON

din 301,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.