Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet preparate din carne pentru GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.18 IASI

Număr anunț
DA21458732
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 18 (CUI 32216127)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
709,11 RON
Valoare atribuită
709,11 RON
Data publicării
12.10.2018 11:56
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

709,11 RON

din 709,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.