Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat
M ateriale sportive PAL 2072
- Număr anunț
- DA21430896
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
- Furnizor / câștigător
- ANDIGEO SPORT SRL (CUI 15462121)
- Cod CPV
- 37410000-5 · Echipament pentru sporturi in aer liber (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448,53 RON
- Valoare atribuită
- 436,93 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2018 09:17
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
436,93 RON
din 448,53 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 11,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.