Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PAK - 424 Pachet tipizate scolare
- Număr anunț
- DA21462830
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Dumitru Ciumageanu (CUI 5390567)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,45 RON
- Valoare atribuită
- 598,45 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 15:02
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
598,45 RON
din 598,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro