Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator stationar HRC6-12FR 12V 6Ah, Micro Secure Digital 32GB, Card de memorie 64GB
- Număr anunț
- DA21437668
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
- Furnizor / câștigător
- INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI RO24402609)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 862 RON
- Valoare atribuită
- 862 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 13:32
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
862 RON
din 862 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro