Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP  15-da0041nq cu procesor Intel® Core™ i7-8550U pana la 4.00 GHz, Kaby Lake R, 15.6", Full

Număr anunț
DA22385939
Autoritate contractantă
COMUNA UCEA (PRIMARIA) (CUI 4443477)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521 RON
Valoare atribuită
2.521 RON
Data publicării
12.02.2019 09:55
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521 RON

din 2.521 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.