Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUCURSALA ELECTRIFICARE CONSTANTA-MULTIFUNCTIONALA LASER MONOCROM A4 M28A 18PPM 32M SCANARE COPIERE
- Număr anunț
- DA22385544
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 09:38
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,18 RON
din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro