Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare balanta electronica/mecanica sarcina max 30 kg
- Număr anunț
- DA21457202
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- LAZAR & COMPANY SRL (CUI RO5068562)
- Cod CPV
- 42923230-3 · Cantare de verificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.120 RON
- Valoare atribuită
- 3.120 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 11:00
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.120 RON
din 3.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro