Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mazare de gradina- borcan 720gr

Număr anunț
DA21466472
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA CETATE DOLJ (CUI 15956494)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
03221220-4 · Mazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
15.10.2018 10:59
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.