Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA AL 5 TREPTE 2915

Număr anunț
DA21869855
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,62 RON
Valoare atribuită
233,62 RON
Data publicării
27.11.2018 11:00
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,62 RON

din 233,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.