Ofertă acceptată Cumpărare directă

unguente

Număr anunț
DA22386053
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,29 RON
Valoare atribuită
248,29 RON
Data publicării
12.02.2019 10:00
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,29 RON

din 248,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.