Acasă · Licitații
· Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet protectie citostatica categoria III pentru reconstituire - chimioterapie,Manusi EcoShield
- Număr anunț
- DA21860260
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
- Cod CPV
- 35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.285 RON
- Valoare atribuită
- 4.285 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 14:22
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.285 RON
din 4.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro