Ofertă refuzată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT RUFE, 10 kg

Număr anunț
DA21854942
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit LUMEA COPIILOR BLAJ (CUI 24434996)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.222,04 RON
Valoare finală
8.222,04 RON
Data publicării
26.11.2018 11:46
Data finalizării
27.11.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.