Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei motor Mobil Super 2000 X1, 10W40, 1L
- Număr anunț
- DA21461723
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- DAROVI COMPANY S.R.L. (CUI RO26283865)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.421,31 RON
- Valoare atribuită
- 3.421,31 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 14:00
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 16:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.421,31 RON
din 3.421,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro