Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie si de deratizare
- Număr anunț
- DA21446225
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.673,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.673,20 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 11:20
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.673,20 RON
din 1.673,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro