Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestari servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie

Număr anunț
DA21436633
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE (CUI 29361992)
Furnizor / câștigător
HIGIENA DEPTOX SRL (CUI RO16135004)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,93 RON
Valoare finală
699,93 RON
Data publicării
10.10.2018 12:55
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.