Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE SI INSTALARE ELECTRICA

Număr anunț
DA21849955
Autoritate contractantă
Comuna Secuieni (CUI 4455188)
Furnizor / câștigător
HURMUZACHE CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32220250)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.100 RON
Valoare atribuită
10.100 RON
Data publicării
26.11.2018 09:21
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.100 RON

din 10.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.