Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de montaj electrice

Număr anunț
DA21849084
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI CAJVANA - SUCEAVA (CUI 4441166)
Furnizor / câștigător
ILVASTEO S.R.L. (CUI 16683546)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.846,80 RON
Valoare atribuită
14.846,80 RON
Data publicării
26.11.2018 08:49
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.846,80 RON

din 14.846,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.