Ofertă refuzată
Cumpărare directă
REINCARCARE CARTUSE TONER 12A
- Număr anunț
- DA22542401
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
- Furnizor / câștigător
- C&T COMPUTERS S.R.L. (CUI RO15210990)
- Cod CPV
- 50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451 RON
- Valoare finală
- 462 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 10:12
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.