Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cilindru pneum. ISO6432 s.24 - Ø25; C=25mm; DA

Număr anunț
DA21460363
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Furnizor / câștigător
TECH-CON INDUSTRY SRL (CUI RO18886172)
Cod CPV
42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
933,72 RON
Valoare atribuită
933,72 RON
Data publicării
12.10.2018 12:59
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

933,72 RON

din 933,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.