Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRP LATEX (Proteina C reactiva), aslo,Control Normal Urina,Control Patologic Urina

Număr anunț
DA21460127
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,62 RON
Valoare atribuită
491,62 RON
Data publicării
12.10.2018 12:49
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,62 RON

din 491,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.