Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 21,5% sub estimat

ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID

Număr anunț
DA22381533
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.178 RON
Valoare atribuită
1.710 RON 21,5% sub estimat
Data publicării
11.02.2019 13:54
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710 RON

din 2.178 RON estimat 21,5%

Adjudecat la 78,5% din estimat · economie 468 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.