Ofertă acceptată Cumpărare directă

Centrala termica gaz natural

Număr anunț
DA21455941
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Valcea (CUI 2574212)
Furnizor / câștigător
BURGAZ SRL (CUI RO18050567)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.008 RON
Valoare atribuită
21.008 RON
Data publicării
12.10.2018 10:13
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.008 RON

din 21.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.