Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medicina muncii-personal invatamant-examen psihologic inclus-cadre didactice si nedidactice
- Număr anunț
- DA21453835
- Autoritate contractantă
- Liceul "Preda Buzescu (CUI 2539479)
- Furnizor / câștigător
- RAPITEST CLINICA SRL (CUI 16195723)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.880 RON
- Valoare atribuită
- 2.880 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 08:55
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.880 RON
din 2.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro