Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie sarma tip concertina diametru 450 mm /3 clipsuri/56 spirale/10m util TIP NATO, BTO 25

Număr anunț
DA21861089
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01710 (CUI 5033661)
Furnizor / câștigător
DONATO COM SRL (CUI 7988703)
Cod CPV
44333000-3 · Sarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
26.11.2018 14:43
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.