Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CHIMICE CONSUMABILE

Număr anunț
DA21463225
Autoritate contractantă
Comuna Pardina (CUI 4508835)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,14 RON
Valoare atribuită
368,14 RON
Data publicării
12.10.2018 15:43
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,14 RON

din 368,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.