Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie motorina euro 5, conform prevederi standard de calitate SR EN 590:2013+A1:2017
- Număr anunț
- DA22521649
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
- Furnizor / câștigător
- PRICE OIL DISTRIBUTION SRL (CUI RO33673585)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.050 RON
- Valoare finală
- 13.050 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 11:18
- Data finalizării
- 06.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.