Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Salam delta Carniprod
- Număr anunț
- DA21466280
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
- Furnizor / câștigător
- FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
- Cod CPV
- 15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41,48 RON
- Valoare atribuită
- 41,48 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 10:53
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41,48 RON
din 41,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro