Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat
SALAM DE VARA
- Număr anunț
- DA21460412
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Bacau (CUI 4455390)
- Furnizor / câștigător
- ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
- Cod CPV
- 15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,30 RON
- Valoare atribuită
- 125,20 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 13:01
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
125,20 RON
din 147,30 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 22,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.