Ofertă refuzată Cumpărare directă

PELETI 15KG/SAC RASINOASE

Număr anunț
DA21412403
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASE I -VIII FRECATEI (CUI 28643510)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44115220-7 · Materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.150 RON
Valoare finală
8.150 RON
Data publicării
08.10.2018 13:17
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.